• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
283 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Umut Yapı
  • ADRES: Mesnevi Sokak 36/6 Çankaya/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 439 6205
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1974 yılında kurulan Umut Yapı, kazandığı 40 yıllık deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile inşaat sektöründe başarılı projelere imza atmıştır.
Başta alt yapı projeleri üzere, inşaat mühendisliğinin her alanında faaliyet gösteren UMUT YAPI, hizmet verdiği kurumlar ve idarelere sunduğu hizmetler ile yüksek bir kalite ve güven düzeyini yakalamıştır.

Gerek nitelikli kadrosu gerekse güçlü makine parkı ile Türkiye’de bir çok önemli projeye imza atan UMUT YAPI, yurt dışında da üstlendiği projeleri başarı ile tamamlamıştır ve tamamlamaktadır. Dünyaya açılmasının ilk adımı olarak Suriye’de ve Mısır’da UMUT YAPI , Kazakistan’da ise Umut Yapı Kazakistan olarak faaliyet gösterip, uluslararası projelere imza atmaktadır.

UMUT YAPI, karayolu ve demiryolu inşaatları, kanalizasyon ve içmesuyu inşaatları , dere ıslahları, katlı kavşak yapımı ve alt yapı çalışmaları, liman, sulama ve gölet inşaatları, hastane, otel, hükümet konağı, iş merkezi inşaatları, stadyum, spor tesisleri, toplu konut inşaatları ve çevre düzenleme işleri gibi inşaat sektörünün önemli alanlarına hizmet vermektedir.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde uluslararası kalite, çevre ve güvenlik yönetmeliklerini takip eden UMUT YAPI, aynı zamanda ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarının sahibidir.

Son yıllarda yurt içinde ve yurt dışında artan iş hacmine paralel olarak UMUT YAPI A.Ş.’nin uzman iş gücü ve makine parkı da ciddi olarak artmıştır. Üstyapı inşaatlarında kullanılan son teknoloji kalıp ve iskele sistemlerinden, değişik büyüklükteki kazıcı ve yükleyici makinelere, Türkiye’nin değişik yerlerinde ve Kazakistan’da kurulu beton santraline kadar yüzlerce makine parkının yanı sıra uzman teknik personel, lojistik ve bakım ekibi ile aynı anda bir çok büyük projeyi başarı ile tamamlayacak birikime sahip olmuştur.

Türkiye’nin önemli inşaat firmaları arasında bulunan UMUT YAPI, tüm projelerini müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteden taviz vermeyen prensibiyle zamanında gerçekleştiren saygın bir kuruluştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.