• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0541 206 46 89

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı,
www.trfirmalarrehberi.com‘a aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. www.trfirmalarrehberi.com için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek www.trfirmalarrehberi.com‘a bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve www.trfirmalarrehberi.com‘un herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.
 
trfirmalarrehberi adına sizi google ve reklam hizmetleri için arayan numaralara lütfen itibar etmeyin. Ücret talebi için arayan birçok dolandırıcı olduğunu unutmayın. Siz müşterilerimiz ile iletişime geçebilecek yetkili telefon numaraları +90 541 206 46 89 dur, Genel iletişim mail adresimiz info@trfirmalarrehberi.com dur. Firmamız adıyla dolandırıcılar tarafına aktardığınız herhangi bir işlem ücretinden firmamız sorumlu değildir. trfirmalarrehberi.com tamamen ücretsizdir. Firmanızı ekleyebilir satılık, kiralık ürününüzü sergileyebilir, ilan, haber ekleyebilir işletmenizi tanıtabilirsiniz. Gold üyelik ayrıcalıklarından yararlanmak için bizimle iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

www.www.trfirmalarrehberi.com sitesine giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı” yı okuyup aynen kabul etmiştir.

Gizlilik Bildirimi

Elektronik posta adresiniz hiçbir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz.
Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni,
kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.