• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0541 206 46 89
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
477 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Duran YALAVAÇ
  • ADRES: Kültür Mah. Meşrutiyet Cad. No: 41/11 Kızılay Çankaya/ANKARA
  • TELEFON: 0 (541) 206 4689
  • FAX: 000 0000
  • GSM: 0 (541) 206 4689
  • WEB SİTESİ: http://www.mdywebtasarim.com/
  • E-POSTA: info@mdywebtasarim.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kültür Mah. Meşrutiyet Cad. No: 41/11 Kızılay Çankaya/ANKARA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Merhaba Mehmet Duran YALAVAÇ  olarak mdywebtasarım’ ı oluşturdum. Yaklaşık 25 senedir Bilgisayar, yazılım ve internet sektörünün içerisindeyiz, Son 20 Yıldır’ da web tasarım projeleri üzerinde çalışmaktayız. Çoğunlukla Web Tasarım, Google Adwords, SEO Danışmanlık, Sosyal Medya Danışmanlığı, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Katalog ve Broşür Tasarımları ve orta ölçekli grafik tasarım çalışmaları da yapmaktayız.

Buna paralel olarak CSS , HTML ve Jquery ve WordPress konularında da kendimizi en iyi derecede geliştirdik. İnternetin ve teknolojinin sınırsız imkanlarını, mümkün olan en ekonomik, en esnek ve en görsel şekliyle müşterilerimize sunmaktayız.

Özellikle kurumsal firmaların internet ortamında kendilerini ve ürünlerini en doğru şekilde tanıtmaları için hizmet vermekteyiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktayız.

Müşterilerin web sayfalarını oluşturmalarını, İnternet ortamındaki kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlayacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmekteyiz.

Bilgisayar, internet, tasarım ve programlama sektöründeki bilgi ve deneyimim ile müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya özen göstermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ile empati kurarak en doğru çözümü üretmek için sürekli çalışmaktayız.

Ben en değerli şeyin zamanınız olduğunu biliyor ve ihtiyacınız olan etkileyici, misyon ve vizyonunuzu yansıtan teknoloji uyumlu çözümü en hızlı şekilde üreterek ve sürekliliğini sağlayarak sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Müşteri geri bildirimleri ve memnuniyetine verdiğim önem sayesinde, neyi iyi yaptığımızı ve daha iyi nasıl yapabileceğimizi biliyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile özgün, kurumsal web tasarım ve yazılım çözümlerimizle uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırız.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.