• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00

SEKMEN MOBİLYA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
405 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SEKMEN MOBİLYA
  • ADRES: Marsan Sanayi Sitesi Ceylani Sokak No:9 Karatay/KONYA
  • TELEFON: 9 (033) 234 2496
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Üretime 1993 yılında Konya’da başlayan SEKMEN MOBİLYA Konya’nın sayılı imalathanelerindendir. Konya’da imalathanesi olup halkımıza hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeye paralel olarak gelişen Sekmen Mobilya sürekli gelişim ilkesiyle, ürünlerini geliştirerek ve güncelleyerek günümüze gelmiştir. Atölyemiz kesim, montaj olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır Boyama Tesisimizde ayrı bir yerde bulunmaktadır.

Kendi imalatı olan ürünlerle en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla binlerce insana ulaşmayı başarmıştır. Son teknolojiyle masif, lake, lam, kaplama teknikleri kullanılan SEKMEN MOBİLYA‘ da PVC kaplama sistemiyle üretim yapılmaktadır. SEKMEN MOBİLYA kendine ait ürünlerle Konya’da sizlere vermektedir.

SEKMEN MOBİLYA bünyesinde; Mutfak, Vestiyer, Gardrop, Banyo ve Lavabo dolapları ve bunun gibi evinizin veya işyerinizin tüm ahşap dekorasyon ihtiyaçlarına cevap verebilen mobilya formlarını içine alan ve sürekli gelişen geniş bir ürün yelpazesini barındırmaktadır.

SEKMEN MOBİLYA; Tasarımı ve Üretimi, disiplinli ve düzenli çalışmaları ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Taahhüt edilen nitelikteki ürünler mutlaka gününde ve büyük bir özenle monte edilmektedir. Teslim sonrasında her türlü garantiyi veren firmamız müşterileri ile sürekli irtibat halindedir. “Firmamız her geçen gün bir sonraki güne daha güvenli bir şekilde hazırlanarak büyümektedir.”

SEKMEN MOBİLYA montaj sonrasında kaynaklanan zarar görme ve her türlü bozluma olaylarına karşı her zaman yanınızda olmakla birlikte üretime başladığı tarihten itibaren yaptığı işlerin arkasında durmaktadır. Sipariş üzerine evinizin veya işyerinizin tasarımını ve işlerini özenle ve kaliteli olarak yapmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.