• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
220 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bağdagül Girgin
  • ADRES: Mustafa Kemal Mahallesi 2124 Sokak No: 16/5 Çankaya Ankara
  • TELEFON: 0 (532) 431 6725
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

BAĞDAGÜL GİRGİN
1971 yılında Almanya’da doğdum.
1990 yılında Özel Yükseliş Koleji’ni bitirdim.
1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji Bölümünden mezun oldum.
1996-1997 yılları arasında FİLTEK Ltd.şti.nde çalıştım.
1997-2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AnabilimTüp Bebek Ünitesinde görev yaptım.
2000-2002 yılları Arasında HÜTF Çocuk Hastanesi Gen Haritalama Laboratuarında Prof. Dr. Nurten Akarsu ile beraber çalıştım.
2002 -2016 yılları arası Gürgan Clinic Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi laboratuarında sorumlu embriyolog olarak görev yaptım.

Tüp Bebek Koçluğu
tup-bebek-kocluguTüp Bebek Koçluğu Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu dönemdeki kaygı ve endişelerinin farkında olarak bunların etkilerini azaltma ve onları motive etme yönünde hem bir embriyolog hem de bir koç olarak desteklemeyi hedefleyen bir süreçtir.

Ümitle ve heyecanla başladığınız tüp bebek tedavisi bütün titizlik, detaylar ve bilimsel girişimlere rağmen olumsuz mu sonuçlandı; bu mümkün çünkü herşey yerli yerinde olsa da gebelik olmama ihtimali vardır. Bu ihtimalin olması diğer ihtimalin gerçekleşmeyeceğini göstermez, önemli olan deneyimlerimizin ışığında geleceğimize odaklanarak çaba, güven ve ümit ile devam etmek, vazgeçmemektir.

FullSizeRender (2)Hatırlayınız sizin dışınızda bir sürü etken mevcuttur ya da kontrol edemediğimiz parametreler… Kendinize şu soruyu sorabilirsiniz ,” Ben gerçekten ne istiyorum” , “Devam etmek istiyor muyum” Cevabınız evet ise o halde sizi durduran NEDİR! Hedefinize ulaşmak için gerekli olan DOĞRU YOLDAN gitmek ve EYLEME geçmektir. Bununla ilgili kaygılarınızın etkisini azaltarak , sorularınızın cevabını bulmanıza rehberlik ederek ve motive olmanızı destekleyerek hedefinize giden Tüp Bebek Koçluğu olarak size “YOL ARKADAŞLIĞI” yapabilirim. Bu gibi durumlarda DESTEK ALMAK belki de ihtiyacınız olandır.

Ön görüşme: tanışma , gecmiş tedaviler,beklentiler, duygusal yönden tedaviyi desteklemek
FullSizeRender (1)1.Seans tedaviye başlarken : tüp bebek tedavi süreci hakkında genel bilgilendirme , zihinsel ve duygusal olarak tedaviye hazırlık
2.Seans HCG günü ( veya yumurta toplamadan önceki gün) :yumurta toplama işlemi hakkında bilgi verilmesi ,soruların cevaplandırılması ve video gösterimi , işlem öncesi kaygıların belirlenmesi ve destek verilmesi
3. Seans embryo transferden 1 gün önce ( veya aynı gün işlem öncesi) :embriyolar hakkında bilgi verilmesi ,ET video gösterimi ve nefes egzersizleri eşliğinde duygusal,bedensel ve zihinsel rahatlama
4. Seans BHCG günü: sonuçla ilgili konuşma, varolan durumun yorumlanması ve sonuç negatif ise gelecek tedavinin planlanması, devam etmek için motivasyon sağlama

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.