• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00

İKMAL TEKNİK SAN. VE TİC. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
181 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İKMAL TEKNİK
  • ADRES: Alınteri Bulvarı No : 120-126 Ostim OSB ostim ankara
  • TELEFON: 0 (312) 385 5800
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İKMAL – Endüstriyel Yapı Market
İkmal Teknik A.Ş, 1967 yılında Merhum Mahir Öztuna tarafından Ankara Posta Caddesi’nde 25 metrekarelik küçük bir dükkan olarak ticaret hayatına başlamış, 46 yılda hizmet kalitesini ve kurumsal yapısını sürekli iyileştirerek gelişmiştir. Şu an ikinci kuşak tarafından yönetilen aile şirketinde 3. Kuşak da yetişmektedir. Tamamen yerli ve öz kaynaklarıyla bugünlere gelen İkmal Teknik A.Ş, Türk Girişimciliği açısından örnek teşkil edecek bir yol hikâyesine sahiptir.

İKMAL, bugün toplamda 7.500 metrekarelik kapalı alanda 4 ayrı şubede faaliyet göstermekte 50.000’e yakın farklı ürünle sanayicinin çözüm ortağı olma özelliğinin yanı sıra geniş ürün yelpazesine sahip endüstriyel yapı market olarak son tüketicilere de hizmet vermektedir.
1981’den bu yana merkezi OSTİM’de olan firmanın bir Endüstriyel Market olarak en dikkat çekici hizmeti; Ostim’li KOBİ’lerin üretim aşamasında ihtiyaç duyulan ürünlerin güncel olarak kısa sürede temin edecekleri yakınlıkta olması ve kısa dönemli ihtiyaçlar için adeta bir kolay ulaşılabilir stok görevi görmesidir.

Sanayiciye yönelik profesyonel ürün kategorilerinde sektörün dev firmaları ile çalışan İkmal Teknik, ev dekorasyonu, banyo, mutfak, mobilya aksesuarları, boya ve boya malzemeleri, ofis kırtasiyeleri, el aletleri, bahçe düzenleme ekipmanları gibi “her evin ihtiyacı” ürün gruplarına modern mağazacılık anlayışıyla yer vererek ürün çeşitliliği ile de adından söz ettirmektedir.
Kurumsal yapı, iş süreçleri ve mağaza yönetimini elektronik ortama taşımış olan İKMAL, barkodlu satış, otomasyon ve kalite yönetim sistemi gibi yenilikleri sektöre kazandırmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.