• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
353 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Bey
  • ADRES: Cezmi Kartay Cad. No: 23 Malatya
  • TELEFON: 0 (422) 324 9825
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi’ nde 10000 m² açık,3000m² kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız; 1989 yılında bir önceki nesilden aldığı bayrağı perakende sektöründe ve üretim alanında genişleterek ileriye taşıma gayretindedir.

Günün şartlarına uygun,hijyenik ve ekonomik ürün sunma Asude Baharat’ın öncelikli Prensibidir.

TS EN ISO 9001 : 2000 , TS EN ISO 22000 : 2005 Kalite Belgeleriyle Türk Gıda Kodeksine ve Baharat Tebliğine uygun üretim yapan firmamız , tecrübeli kadrosu ve engin deneyimiyle her geçen gün büyümenin gururunu yaşamaktadır.

Kalite Politikamız
İşte insanoğluna sunulan bu eşiz lezzetlerle gelen sağlık, hijyen, gerçek damak tadı, kaliteli hizmet anlayışı, gerekli arge araştırması, kusursuz üretim ve tüketicinin mutfağında bitesiye kadar ürün garantisi ile ASUDE BAHARAT 22 yıldır hizmet vermektedir.
Bu sektörde geniş pazarlama ağı, araç filosu, ülke çapında distribütörlük ve bayilik sistemi ile gerekli hizmeti vermekteyiz…

Hizmet politikamız doğru ürün, sağlığa uygun ortam, kaliteli hizmet, doğru nokta tespitleri, ürünleri müşteri memnuniyeti ile birleştirip sofranızdaki yerini devam ettirmesidir.

Sektörümüz hizmet sektörü olduğu içindir ki araç filomuz ile zamanında servis hizmeti, ürünlerin satış noktalarında, marketlerde, bakkallarda bulundurmak ve satış noktalarında tüketiciden birebir yapılan araştırmalarla yeni ürün ve mevcut ürün yelpazesinde istenilen değişiklikleri değerlendirip, en iyisini, en istenileni tespit edip üretim planlama bölümüne iletip, talepleri oluşturmakla beraber gıda mühendislerimizin de tespit edeceği ürünlerle yelpazeyi genişletmek hedefimizin içindedir.

Genç bir ekip ile geçmişteki damak tatlarımızı yeni nesille birleştirip Türk mutfak kültürünü ve geleneksel tarlarını kaybetmeden tabiatın doğal aromalarını bozmadan yeni tatlar oluşturmak bu ekibin tek gayesidir…

Ürünlerimiz; Hijyenik şartlarda el değmeden tam otomatik makinelerde Gıda Mühendisleri eşliğinde Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izniyle Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir.

BAHARATLARIMIZ AFLATOKSİN İÇERMEZ. %100 Doğaldır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.