• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
277 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: 3h prekast
  • ADRES: Adnan Kahveci Mah, Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perlavista Sitesi A Blok D: 69 Beylikdüzü / İST.
  • TELEFON: 0 (212) 663 0272
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

RC (GlassfibreReinforcedConcrete – Cam Elyaf Donatılı Beton) 20 yıldır inşaat sektöründe muhtelif alanlarda; müteahhitlik, proje ve denetim faaliyetleri göstermektedir. Müşterilerine yenilikçi çözümleri, kalite ile birleştirerek hizmet veren 3H PREKAST yılların verdiği birikim ile sektörde büyük bir boşluğu doldurmaktadır. .

3H PREKAST tüm dünyada cam elyafı takviyeli beton üreticiler birliği olan GRCA üyesidir ve üretici belgesine sahiptir. 4.000.000 m²’yi aşan inşaat alanının denetimini yapmış olmanın verdiği tecrübe ve bilgiyle yapılarınızın güvenliği ve tasarımına katkı sağlayacak çözümler üretmek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler geliştirmek için bu yola çıkılmıştır.

3H PREKAST, 4500 m² kapalı, 9000 m² açık alana sahip modern üretim tesisinde müşterilerine hizmet vermektedir..

PROFESYONEL EKİP Üretimi tamamlanmış cephe elemanları binalara Avrupa ve Amerika’da uygulandığı gibi bulonlu olarak monte edilmektedir.

KALİTELİ ÜRÜN Bu sistem olası bir deprem esnasında ortaya çıkabilecek yüklerin yer değiştirmelerle tolere edilmesine olanak tanımaktadır..

ÖZEL TASARIM Kalite kontrolden geçmiş precast elemanlar, profesyonel montaj ekipleri tarafından montaj planlaması ve takvimine göre uygulanır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.