• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
306 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serap AKBULUT - İsmail ÖNER
  • ADRES: Gaziosmanpaşa Mah. İkizdere Sok. No:12/1 Çankaya ANKARA
  • TELEFON: 0 (505) 283 8416
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
Fizyoterapist Serap AKBULUT Hakkında…
Serap AKBULUT olarak 2003 Yılı Hacettepe Üniversitesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek okulundan mezun oldum. Aynı yıl Bio-etik özel eğitim merkezinde özel gereksinimli çocuklar ile çalışmaya başladım. Bu dönemde Refleksoloji ve Kraniosakral terapi eğitimlerimi tamamladım.uzay-terapisi-serap-akbulut-hakkinda

2006 yılında merkezimiz Bio-etik’ in Amerika da uygulanan TheraSuit terapi metodunu Türkiye’ ye getirmesi ile birlikte yoğun egzersiz programı ve TheraSuit terapi metodu ile ilgili sistemin kurucusu olan Izabela Koscielny den sistemin eğitimini aldım.

Bu tarihten itibaren TheraSuit terapisti olarak yoğun egzersiz programı ile ilgili çalışmalarıma başladım. Aynı zamanda bu sistemi ihtiyacı olan kurumlara ve ailelerin evlerine kurulumunu yapıp eğitimlerini vermekteyim. Bu anlamda 2006 yılından günümüze kadar geçen süre içinde TheraSuit ve uzay terapisi adı altında profesyonel olarak çözüm ortaklarımız ve ailelerimizle birlikte profesyonel olarak hizmetime devam etmekteyim.

Aynı zamanda özel gereksinimli çocuklarımıza vermiş olduğumuz hizmetin yanında yetişkin bireylerin tüm omurga postür ve ağrı problemlerine de çözüm olmak adına merkezi Almanya da bulunan Osteopati okulunun Türkiye de eğitim alan öğrencilerinden biri olarak eğitim ve çalışmalarıma devam etmekteyim.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.