• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0541 206 46 89

Ölmez Kurtarma Vinç Nakliye Oto Elektrik San Tic Ltd Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
27 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yasin ÖLMEZ
  • ADRES: İstasyon Mah. Çatalca Cad. No:58 Sincan/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 269 1144
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Firmamız Ölmez Kurtarma Vinç Nakliye Oto Elektrik San Tic Ltd Şti adı altında 1985 yılında Aile şirketi olarak kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu ile her türlü işe ve ihtiyaca cevap verebilecek teknik araç, ekipman ve insan kaynağı ile başta ANKARA olmak üzere Türkiye’nin her ilinde iş sağlığı ve güvenliğine uygun, kalite yönetim sistemini esas alarak hizmetine devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne edinmiş olduğumuz engin tecrübe ve bilgiyle, uzmanlaşmış kadromuzla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerimizi almış bulunmaktayız.

21. yüzyılın gelişmelerine ayak uydurmak, her türlü teknolojik gelişmeyi takip etmek, kalitede muhafazakar, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda ciddiyeti ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.
Firmamız 10 ton’ dan 200 tona kadar değişen kapasitede MOBİL ve HI-AP vinçleri ile 24 saat hizmetinizdedir.

ÖLMEZ VİNÇ’ e ait tüm araç, makine ve ekipmanların periyodik kontrolleri yetkili kuruluşlarca 6 aylık periyotlarda, ve bünyemizdeki makine mühendisleri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Araç , makine ve ekipmanlarımızın tamamı , makine kırılması, işveren sorumluluk, ferdi kaza ve 3. şahıs mali mesuliyet kapsamında sigortalıdır.

Ölmez Vinç firması olarak vinç kiralama, forklift kiralama, ve oto kurtarma hizmetlerimiz için size en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Ankara ve ilçelerinde vinç kiralama ve oto kurtarma hizmetleri için 7 gün 24 saat boyunca iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.