• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0541 206 46 89
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dgn Tente
  • ADRES: Horozluhan Mah. Çakırlı Cad. No: 53 Alanya
  • TELEFON: 0 (537) 792 1473
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

DGN TENTE; Tente Asma Germe ve Çadır Sistemleri günümüz mimari yaklaşımlarının en yaratıcı uygulamalarından biri olan “Tente ve Asma Germe Membran yapılar vekonstrüksiyonlar” konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Tente mimari membran konusunda tercih edilir kılan en önemli farklılık, tasarımdan uygulamaya dek uzunan anahtar teslim çözüm yaklaşımıdır.

Bu Yaklaşım uygulamalar sırasında edinilen deneyim kadar akademik çalışmalarla da zenginleştiren DGN Tente yurt içinde ve yurt dışında, birbirinden başarılı bir çok projeye imza atmıştır.

Hızlı, Profesyonel ve Yaratıcı ekip, günümüz ihtiyaçlarına tam uyumlu teknolojik altyapı, 1000m2 üretim kapasitesi, spesifik makina parkı ve müşterilerden alınan heyecan verici geri bildirimler, firmamızın rotasını sektörümüzde sadece Türkiye’nin değil Dünyanın en iyi firmalarından biri olmak şeklinde değiştirmesine sebep olmuştur.

Faaliyetlerin uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirilmesinin garantisi çalışma prensipleriyle, inşaat sektörünün en seçkin firmalarının ortağı olmayı başaran DGN Tente, İhracat Hacmi ile de ülkamiz ekonomisine ölçülmez bir itibar ve ekonomik katkı sağlamaktadır.

Tente İmalat ve Dekorasyon işi, Teknoloji, bilgi ve ustalık ister. Bu üç önemli unsurdan biri eksik olursa, ortaya çıkan ürün eksik olur.

Ürün Halkamızın İçinde; Motorlu Uşıklı Tente, Polikarbon Çiftli Tenteler, Kartal Çiftli Tenteler, Tek Açılır Mafsallı Tenteler, Şeffaf Cafe Tenteleri, Plaj ve Bahçe Şemsiyeleri, Kış Bahçesi Tenteleri, Körüklü Karpuz Tenteler, Yarasa Membran Çadırlar, Malzeme Çadırları, Fuar ve Spor Çadırı ile Kamyonet Giydirme tenteler yer almaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.