• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00

ÇETİNEL HUKUK & DANIŞMANLIK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
210 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÇETİNEL HUKUK & DANIŞMANLIK
  • ADRES: Green Office 1443. Cadde No:22/1 Çukurambar, Çankaya/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 230 4852
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ankara Barosuna bağlı Avukat Fevziye ÇETİNEL ve Avukat Celal ÇETİNEL tarafından kurulan ÇETİNEL HUKUK & DANIŞMANLIK & ARABULUCULUK BÜROSU, 1990 yılından beri, çalışma alanları konusunda hizmet vermektedir.

Büromuzun çalışma prensibi, kişi ve olay ayrımı yapmadan hukuka hizmet olmakla birlikte; “yemin ile taahhüt edilen başta meslek ilkeleri ve yasalar çerçevesinde çalışmak, ticari kaygı ile hareket etmemek, kendi içinde değerlendirilecek her bir olay için mutlak sonuç alınacak detay araştırma yaparak işe başlamak, hizmet verilen kişilerde adaletin yerini bulduğuna dair memnuniyet sağlamak ve yapılan işlerle anılmak” olarak benimsenmiştir.

Bu prensipler çerçevesinde yapılan özel çalışmalar ve uygulamaya yönelik hazırlanan dosyalarla salt eldeki işlere çözüm üretilmekle kalınmamış, TBMM’de bir kısım yasal düzenlemelerde değişiklikler ve ısrarlı mücadeleler sonucu YİBK’da içtihadı birleştirme kararlarının ihdası sağlanarak, kamuya da hizmet edilmiştir.

Büromuz avukatlarından Fevziye ÇETİNEL, önemli amaçları içerisinde çevreyi korumak olan Çamlıhemşin-Hemşin Vakfı’nda (ÇAHEV) uzun yıllardır yönetim kurulu üyeliği yapmakta; Karadeniz Bölgesi dahilinde tabiata zarar veren hidroelektrik santralleri ve taş ocakları konularında, gönüllü olarak dava ve danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

2017 yılında ruhsatını alarak Ankara Barosu’na bağlı ikinci nesil Avukat Ezgi ÇETİNEL’in de katılımı ile büromuz çalışmalarına, mesleğe başlanan ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.