• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0541 206 46 89

ALTUN İkinci El Teleskopik Dikme Direk Tamiri Konya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ersin insaat
  • ADRES: Horozluhan Mah. Hizarcı Sokak No: 41 Selçuklu - KONYA
  • TELEFON: 0 (534) 242 3835
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ALTUNKAYNAK ; Konya’da İnşaat kalıp ekipmanları alanında faaliyet göstermektedir.

İkinci el teleskopik dikme direklerin hem satışını hem de alımını yapıyoruz. Aynı zamanda teleskopik dikme direklerin kiralamasını da yapmaktayız. Dikme direk talebiniz olduğunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ne kadar dikme direk talebiniz olursa olsun, firmamız talebinizi karşılayacak kapasitededir.

Teleskopik dikme direklerin tamiratını yapıyoruz. Dikme direklerdeki boru, boru somunları, konsol, başlık ve ayak gibi parçalar kullanım esnasında zarar görür, eğilir ve ve kullanılamaz hale gelir. Firmamız; kullanım dışına çıkmış dikme direklerin onarımını gerçekleştirmektedir. Kullanılamayan dikme direklerinizi üç kuruşa hurdaya vermeyin. Bize getirin. Tamirini yapalım.

Firmamızın misyonu müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak ve firmaların teleskopik dikme direk taleplerini en uygun fiyatla karşılamaktır.

Geçen zaman içinde pek çok kurum ve kuruluşun teleskopik dikme direk ve inşaat kalıp ekipman taleplerine başarıyla cevap verdik. Gelecekte de kalite ürün ve uygun fiyattan taviz vermeden bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.