• info@trfirmalarrehberi.com
  • 0312 911 33 00

Altıntaş Kardeşler Beton

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
296 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Altıntaş Kardeşler Beton
  • ADRES: 2.Gündoğan Mah. Çevreyolu Cad. No : 91/99
  • TELEFON: 0 (266) 244 8885
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ BALIKESİR

FİRMA HAKKINDA

ALTINTAŞ KARDEŞLER Beton, Kömür, Nakliye , İnşaat Malzemeleri, Akaryakıt Turizm Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 3 kardeşin ortaklığında kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirketimiz 1986 yılında Abdullah ALTINTAŞ şahıs şirketi şeklinde inşaat malzemeleri ve kömür şatışı yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluş aşamasından itibaren hedefi daima en iyiye ve en mükemmele ulaşmak olan şirketimiz hizmet verdiği sektörlerde hızlı ve dengeli bir şekilde büyümüştür.İlk yıllarda BALIKESİR İl merkezine hizmet veren şirketimiz zaman içersinde bu hizmetlerini çevre ilçelerede kaydırmıştır.Sektöründe doğru zamanları değerlendirerek akılcı politikalarla yapmış olduğu ileri ve doğru hamlelerle kısa zamanda ilimiz genelinde söz sahibi olmuştur. Ve böylelikle Şirketimiz inşaat sektörünün markaları durumundaki firmaların yetkili bayiliklerini de alarak müşterilerine farklı tercihlerde en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarına devam etmiştir.

Piyasa koşulları ve beklentiler dikkate alınarak 2004 yılında hazır beton üretimi tesisinin ALTIN BETON LTD.ŞTİ. ADIYLA kurulmasına karar verilmiş ve aynı yıl içinde tesis kurularak bu pazara girilmiştir.Hazır Beton üretimi sektöründe BALIKESİR ilinde baş aktör durumundaki firmamız ilimizin sanayileşmesi ve depreme dayanıklı çağdaş ve konforlu konutların üretiminde üzerine düşen görevleri büyük bir sorumluluk içinde yerine getirmeye devem etmektedir.ALTIN BETON’un İlimiz OSB de kurulu büyük işletmelerin tamamına yakın bölümünün hazır beton üretimlerinde ve çağdaş anlamdaki konut üretimi projelerinde imzası vardır. İnşaat projelerinde yer alan her türlü dizaynda beton üretme yeterliliğine sahip tesisimiz bundan sonrada bulunduğu vizyonuna yakışır şekilde büyük projelerin betonlarını üretmeye hazırdır.
2006 yılı şirketimiz açısından yine yatırım ve istihdam yılı olmuştur. Yıl içerisinde hazır beton üretiminin ana hammaddesi durumundaki kırma taş ürünlerinin kendi bünyemizde açılan taşocağından sağlanmasına karar verilmiş ve Balıkesir ili merkezine 35 km mesafedeki Şamlı taşocağımız faaliyete geçirilmiştir.Beton tesisimizde üretimde kullanılan tüm kırma taş ürünlerinin imalatı ve.piyasa tarafından istenen özelliklere haiz taş ürünleri ile her çeşit dolgu malzemelerinin üretimi ve satışına devam edilmektedir.2006 yılından bu yana hazır beton imalatımızda doğal kumun yerine öğütülmüş taş kumu tercih edilmektedir.
2006 yılında şirketimiz ilimiz ihtiyaçlarını dikkate alarak inşası tamamen bu amaçla yapılan mülkiyeti kendisine ait tesislerinde düğün salonu işletmeciliğine başlamış; ve bu sektörde de kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflerine uygun hizmet anlayışıyla tercih edilen bir marka olmuştur.
Şirketimiz 10/06/2009 tarihinde ünvan değişikliğine giderek ABDULLAH ALTINTAŞ şahıs firmasını da mahkeme kararıyla bünyesine katarak ALTINTAŞ KARDEŞLER LTD.ŞTİ. olarak çalışmalarına devam etmektedir.
ŞİRKETİMİZ; hizmet vermekte olduğu bütün sektörlerde istenen tüm kalite ve yeterlilik belgelerine sahiptir. İş deneyimi üst seviyedeki 84 personelimiz ve çağdaş hizmet anlayışımızla müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak hızlı ve planlı büyümesini devam ettirmektedir.

Kalite Hedefimiz
İnsan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması ve güvenliği için azami özeni göstermek.
İnsan kaynaklarını destekleyerek çalışanların kalite bilincini geliştirmek, kişisel gelişimi sağlamak.
Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımız arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlamak.
Üretimden sevkiyata tüm safhalarda müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik prensiplerini sağlamak.
Tüm organizasyonda, ortak kalite bakış açısını benimsetmek.
Artı değer getiren tüm aktivitelerde devamlı gelişimi sağlamak için ekip çalışmalarını yürütmek.
Müşterilerimiz ile bütünleşerek, ürünlerimizin kullanıldığı projelere ( yapılara ) kaliteli ürün yanında, kaliteli mühendislik hizmeti de sunmak.
Ürün kalitesi ve güvenirliliğinin, insanların hayatı, yapıların ömrü ve kalitesi ile bağlantılı olduğunun bilinci ile çalışmak. Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız, ürün ve hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.